Zbiórka 24.09.2016

Relacja Juli O.

Dzisiaj była wspaniała zbiórka. Poznałam nowe wilczki: Agatę Paulinę, Julkę, Małgosię, Zosię i jeszcze jedną Agatę. Na początku był apel na dworze. Po apelu zostałyśmy na dworze i zagrałyśmy w grę. Każda z osób musiała powiedzieć swoje imię i następnie cechę charakteru ją określającą lub coś co lubi.

Po tej zabawie moja szóstka, czyli brunatna przygotowała scenkę na Skałę Narady o posłuszeństwie. Ja przygotowałam tą scenkę i przy okazji zaliczyłam jeden punkt Mowgliego na Pierwszą Gwiazdkę, w tym czasie inne szóstki bawiły się nadal.

img_3480Po występie rozmawialiśmy o tym co to jest posłuszeństwo. Potem Hathi rozdała nam karteczki z różnymi hasłami, a Akela wypisała na dużej kartce prawa wilczka, gromady, dewizę i hasło. Następnie przyczepiałyśmy karteczki, które dostałyśmy pod odpowiednimi prawami pasującymi do hasła na karteczce.

Po Skale Narady było śniadanie, wspólnie przygotowałyśmy kanapki z szynką i pomidorem i do tego dodatkowo jeszcze przygotowałyśmy na ognisku powidła śliwkowe.

Po śniadaniu było spotkanie ze Słowem Bożym. Rozmawiałyśmy dzisiaj o Aniele Stróżu. Na koniec pomodliłyśmy się modlitwą  Aniele Boży Stróżu mój

Fotorelacja ze zbiórki:

https://plus.google.com/u/0/photos/110436666681286014064/albums/6333948739078348017

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: