Gra miejska – 11.11.2016

W tak ważny dzień dla naszej Ojczyzny jakim jest Święto Niepodległości wspólnie z 4GŁ i 2DŁ nasze świętowanie rozpoczęłyśmy o godz. 9 Mszą Świętą w Parafii pw. Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej na Placu Niepodległości.
Po Mszy odbyły się apele w swoich jednostkach.
Następnie, aby nasza gromada lepiej się poznała z wilczkami z 4 gromady oraz z harcerkami z zastępów: Sokół, Wilk i Biedronka wspólnie się pobawiłyśmy.

Kiedy już troszkę się poznałyśmy wzięłyśmy udział w grze miejskiej. Podzielone zostałyśmy na 4 zastępy, każdy z nich składał się z kilku harcerek, wilczków z 4 gromady oraz oczywiście nas. Każdy zastęp otrzymał mapę z zaznaczonymi 8 punktami do odwiedzenia oraz książkę zadań. W czasie naszej wędrówki po mieście, w każdym punkcie czekało na nas zadanie m.in. musiałyśmy opatrzyć kilku rannych, odszyfrować otrzymaną wiadomość, zaprojektować pierwszą stronę gazety oraz zaszyfrować wiadomość tak, aby wróg nie mógł jej odczytać. Niestety brakło czasu, aby odwiedzić wszystkie punkty więc odwiedziłyśmy tylko 6, no i aura też dziś nie była najlepsza…

Po zakończonej grze w Domu Studentek im. Św. Urszuli Ledóchowskiej przy ul. Czerwonej 6, przygotowałyśmy wspólnie razem pyszne jedzonko.

Fotorelacja:

https://plus.google.com/u/0/photos/110436666681286014064/albums/6352110679098628785

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: